Pardavimas / Specialus kasko draudimas

KĄ IR NUO KO APSAUGO ŠIS DRAUDIMAS?

„Lietuvos draudimo“ kasko draudimas apsaugo jūsų automobilį ir jame esančius asmeninius daiktus bei augintinius nuo patirtų nuostolių, atsiradusių dėl eismo įvykio, ugnies, gamtos jėgų, kitų asmenų piktavališkos veiklos, automobilio ar jo dalių vagystės, stiklo dūžio.

KOKIE PRIVALUMAI DRAUDŽIANTIS KASKO „LIETUVOS DRAUDIME“?

 • Geresnės pakaitinio automobilio sąlygos Lietuvoje – pakaitinį automobilį pristatysime per 12 val. į Jūsų pasirinktą vietą Lietuvoje, o Jūsiškį taip pat grąžinsime į pasirinktą vietą. Pakaitinį automobilį suteiksime VISAM remonto laikotarpiui, kol Jūsų automobilis bus tvarkomas rekomenduojamame servise.
 • Patrauklios išskaitos sąlygos:
  • Atlyginsime be išskaitos už automobilio sugadinimą susidūrus su gyvūnu ir sugadintą ar pavogtą valstybinį numerį. Išskaita taip pat nebus taikoma automobilio stiklo remontui nurodytame servise (visi automobilio stiklai, taip pat veidrodėliai ir žibintai).
  • Smulkiems sugadinimams netaikomos atskiros išskaitos, jei automobilis draudžiamas „nauja verte“. Apie smulkius automobilio sugadinimus, kurie netrukdo saugiai važiuoti ir neprieštarauja kelių eismo taisyklėms, galite pranešti bet kada sutarties galiojimo metu, o jų pašalinimui bus taikoma viena besąlyginė išskaita, nepriklausomai nuo to, kiek buvo įvykių.
 • Kartu su automobiliu draudžiame ir jame esančius daiktus: papildomą įrangą (pvz., garso, vaizdo aparatūrą, navigacijos sistemas, vardinius numerius), asmeninius daiktus (pvz., automobilinę vaiko kėdutę, elektrinį paspirtuką, sporto inventorių). Atlyginsime nuostolius iki 600 Eur (sąlyga galioja, kai sugadinama ir pati transporto priemonė, išskyrus vagystės atvejus). Atskiru susitarimu gali būti draudžiama ir didesne suma.
 • Vairuotojo ir keleivių apsauga – atlyginsime vairuotojo ir keleivio sužalojimus iki 15 000 Eur sumos, jei nukentėjo per eismo įvykį.
 • Padangų draudimas – atlyginsime nuostolius už padangos sugadinimą. Padengsime padangos remonto išlaidas, o jei padanga negali būti remontuojama, tuomet papildomai atlyginsime nuostolius ir už antrą ant tos pačios ašies esančią analogišką padangą (atlyginame tik už lengvųjų automobilių, kurių bendroji masė neviršija 3500 kg ir kurie registruoti kaip M1 arba N1 kategorijos automobiliai, antrą padangą).
 • Augintinių draudimas – per eismo įvyki nukentėjus kartu keliaujančiam augintiniui (šuniui ar katei), bus išmokama iki 200 Eur.
 • Pagalba ir kitiems – atlyginsime nuostolius iki 20 000 Eur, jei per gaisrą, kilusį Jūsų automobilyje, nukentės kitų asmenų turtas, pvz., šalia stovintis automobilis.
 • Nemokamą visapusę techninę pagalbą kelyje Lietuvoje ir užsienyje.
 • Greitas žalos atlyginimas – 4 iš 10 atvejų žalą atlyginame jau po pirmojo skambučio

KAIP GAUTI PASIŪLYMĄ?

Išsamesnės informacijos apie draudimo pasiūlymus teiraukitės Klaipėdos „Volkswagen“ centre.

 

Šią paslaugą, bendradarbiaudama su „Baltic Auto“, teikia AB „Lietuvos draudimas“.