Aptarnavimas / Ekonomiškas servisas 5+

Ekonomiškas servisas 5+

Neprilygstama serviso kokybė už prieinamą kainą: Volkswagen Ekonomiško serviso 5+ paslauga. Sutaupykite iki 30 %

Naudokitės servisu, kuris atitinka jūsų automobilio rinkos vertę – skirta penkerių metų ir senesniems Volkswagen automobiliams. Prieinamos kainos pritaikytos jums ir jūsų automobiliui. Čia susipažinsite su visais privalumais, paslaugomis bei pasiūlymais bei rasite artimiausią atstovybę.

Trumpas Ekonomiško serviso 5+ paslaugos pristatymas

Volkswagen Ekonomiškas servisas 5+ apima įvairias paslaugas, atitinkančias jūsų automobilio rinkos vertę, ir užtikrina puikią atsarginių dalių kokybę. Kvalifikuoti specialistai, Volkswagen dalys ir ilgametė patirtis leidžia teikti įvairiapuses serviso paslaugas, tiksliai atitinkančias jūsų automobilį. Pasitarę su Volkswagen partneriu galėsite nuspręsti, kokių serviso paslaugų ir atsarginių dalių reikia jūsų automobiliui: „Volkswagen Genuine Parts®“, „Economy“ ar „Exchange“ linijos dalių. Ir, žinoma, visoms joms bus taikoma pagal įstatymus privaloma dvejų metų garantija.

Daug privalumų – maža kaina

Mūsų Ekonomiško serviso paslauga pasižymi daugybe privalumų:

  • Atitinka esamą rinkos vertę ir aukštą Volkswagen kvalifikaciją: puiki serviso paslaugų kokybė ir ilgametė patirtis.
  • Kokybiškos atsarginės dalys už prieinamą kainą: galite rinktis originalius Volkswagen priedus ir aukštos kokybės „Volkswagen Genuine Parts®“ dalis bei kitas alternatyvas pagal savo automobilio rinkos vertę, pvz., „Economy“ arba „Exchange“ linijos dalis.

Susisiekti

Kontaktinis telefonas: +370 46 381246

El. paštas: servisas@baltic-auto.lt 

Pagalba kelyje: +370 5 234 7722

Adresas: Mokyklos g. 45, Klaipėda, LT-91260, Lietuva

Darbo laikas:

Pirm.-Penkt.: 8:00 - 18:00

Šeštadienis: 9:00 - 15:00

Sekmadienis: nedirbame